ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZALEGŁYM MECZU

W środku tygodnia swój zaległy mecz rozgrywali Juniorzy Młodsi, a przeciwnikiem naszym był MKP Wołów. Pewne zwycięstwo nad gospodarzami pozwoliło nam umocnić się na pozycji wicelidera.

Zespół prowadzony przez trenera Przemysława Wawrzyniaka dotychczas radzi sobie bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych. Po wczorajszym meczu dopisujemy kolejne 3 punkty w tabeli i pięć strzelonych bramek. Wysoką dyspozycję strzelecką zaprezentował Maksymilian Łakomy, który w drugiej odsłonie meczu zanotował Hat-tricka, po jednym trafieniu dołożyli Maciej Targoni i Piotr Puszko.

 Prowadziliśmy po pierwszej połowie 0:1. Mieliśmy cały mecz przewagę, ale ciężko było nam się przedostać przez dobrze grającą linię obrony Wołowa. Od ok 70 minuty meczu lepiej wyglądaliśmy fizycznie od gospodarzy i dzięki temu łatwiej było nam dochodzić do sytuacji strzeleckich – skomentował po meczu trener Wawrzyniak

MKP Wołów – Piast Żmigród 0:5 (0:1)
Targoni Maciej 37’
Łakomy Maksymilian 62’, 81’,90’+1
Puszko Piotr 80’

Skład:
Błoński Adam, Błoński Nikodem (80’Bartkowiak Michał), Wojtkowiak Hubert, Suwalski Krystian (70’ Pudłowski Oskar), Kolenda Filip, Samol Maksymilian, Mkrtchyan Hamlet (80’Skierewski Patryk), Kwasigroch Paweł, Puszko Piotr, Targoni Maciej (60’Filipowski Mateusz), Łakomy Maksymilian

Naszą drużynę w najbliższy weekend czeka pauza w rozgrywkach. Następny mecz ligowy Juniorzy Młodsi rozegrają  również na wyjeździe, przeciwnikiem naszym będzie zespół WKS Wierzbice. Spotkanie odbędzie się 02.11.2019 (sobota) o godzinie 11:00.