ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH Z WIWĄ GOSZCZ

Aż dziesięć bramek zobaczyli kibice w sobotnim meczu juniorów młodszych. Kolejne zwycięstwo na koncie Piasta i w dalszym ciągu druga lokata w tabeli.

W minucie 25 goście zdobyli pierwsi bramkę, ale długo nie cieszyli się z prowadzenia. Maks Samol zdobył bramkę wyrównującą, ten sam zawodnik zdobył bramkę na 3:1 i kończyliśmy pierwszą połowę z przewagą dwubramkową. Po zmianie stron Piast był jeszcze bardziej skuteczny i pewnie zwyciężył 7:3. Aż trzech naszych zawodników w tym meczu zaliczyło dublet: Maksymilian Samol, Puszko Piotr i Filip Kolenda. Bramkę z rzutu wolego dorzucił jeszcze Maksymilian Łakomy.

Piast Żmigród utrzymał drugą pozycję w tabeli odnosząc  ósme zwycięstwo w tym sezonie. Następny mecz nasz zespół rozegra na wyjeździe z zespołem UKS Gminy Miękinia. Początek tego meczu już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00.

Piast Żmigród – Wiwa Goszcz 7:3 (3:1)