ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW STARSZYCH NA ZAKOŃCZENIE RUNDY

Do Polkowic udali się Juniorzy Starsi na pojedynek ostatniej kolejki rundy jesiennej. Wygrana gwarantowała nam szóste miejsce w tabeli. Cel został osiągnięty !

Lepiej początku meczu z Górnikiem Polkowice nie mogli sobie wymarzyć nasi zawodnicy. Strzelcem pierwszej bramki był Olaf Eliasz, pokonał bramkarz gospodarzy już w pierwszych sekundach meczu. Cztery minuty później swoją bramkę zdobył Piotr Robak. Wielka radość w zespole Pawła Troniny po pierwszych pięciu minutach. Górnikowi nie pozostało nic innego jak tylko starać się odrobić straty z początku spotkania. Tak też zrobili i po gwizdku kończącym pierwszą połowę widniał wynik 2:2.
Naszym strzelcom bramek nie wystarczyło jedno trafienie, obaj po zmianie stron zdobyli po kolejnej bramce. Eliasz Olaf i Piotr Robak kończyli mecz z dubletem na koncie. W doliczonym czasie Górnik zdobył bramkę na 3:4, na nasze szczęście było to ich ostatnie trafienie.

Pokonujemy Górnik Polkowice na ich boisku 3:4 i kończymy rundę na 6 miejscu w tabeli. Świetny wynik jak na debiutantów rozgrywek. Gratulujemy !

Górnik Polkowice – Piast Żmigród 3:4 (2:2)